مطالب سایت

جشنواره مالک اشتر

 

کسب  عنوان موفق ترین شعبه در سطح حوزه های بسیج ادارات سپاه ناحیه کرمانشاه در دومین جشنواره مالک اشتر توسط  جناب آقای  پیمان کرمی

دومین جشنواره مالک اشتر در سپاه ناحیه مقاومت کرمانشاه با حضور بسیجیان و کارکنان این ناحیه برگزار گردید.

از حوزه 3 بسیج کارمندی ، آقای پیمان کرمی توانست عنوان موفق ترین شعبه در سطح بسیج ادارات سپاه ناحیه کرمانشاه را کسب نماید و از او تجلیل بعمل آمد.

 

 

 

 

دیدار با دکتر راد ملکشاهی

نشست ماهانه اعضای شورای حوزه 3 و فرماندهان پایگاه‌های بسیج کارمندی دانشگاه‌های کرمانشاه صبح امروز 26 تیرماه با حضور دکتر رادملکشاهی رییس دانشگاه علمی کاربردی استان، آقای عزیزی فرمانده حوزه 3 بسیج کارمندی و سایر اعضا با میزبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی کرمانشاه برگزار شد.

در این نشست اعضای شورای حوزه 3 و فرماندهان پایگاه‌های بسیج کارمندی از دانشکده‌های دانشگاه‌ رازی و دانشگاه‌های آزاد اسلامی، پیام نور، جامع علمی کاربردی، فرهنگیان، فنی و حرفه‌ای شماره1، فنی و حرفه‌ای شماره2 ، دانشگاه صنعتی و دانشکده سما حضور داشتند.

دکتر رادملکشاهی ضمن حضور در این جلسه به تبیین ماهیت دانشگاه جامع علمی کاربردی و تشریح فعالیت‌های دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه در سنوات اخیر پرداخت.

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه پس از ملاحظه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه 3 بسیج کارمندی و پایگاه‌های تابعه از کارکنان بسیجی دانشگاه‌های استان قدردانی نمود.

در ابتدای این نشست آقای عزیزی فرمانده حوزه 3 بسیج کارمندی دانشگاه‌های کرمانشاه ضمن خیرمقدم به حاضرین در خصوص برنامه‌های حوزه 3 و فعالیت‌های پیشروی پایگاه‌های تابعه به ایراد سخن پرداخت.

در قسمت دوم این نشست کارگاه یک‌ساعته درباره امنیت اطلاعات و مخاطرات فضای مجازی با تدریس مدرس مربوطه دایر بود.

دستورالعمل اجرایی اردوی زیارتی فرهنگی مشهد مقدس به شرح ذیل ابلاغ می گردد

دیدار فرماندهان پایگاه ها و شورای حوزه ۳بسیج کارمندی دانشگاههای شهرستان کرمانشاه با ریاست محترم دانشگاه رازی

در این دیدار، دکتر اعلمی آل آقا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اعلام انقلاب فرهنگی،به نقش بسیج به عنوان یکی از بازوان قدرتمند کشور  و پیشرو در عرصه علمی اشاره نمودند و افزودند: امروزه بسیج در بسیاری از عرصه ها به خوبی وارد شده است و تقریبا همه ی آحاد جامعه عضو این شجره تنومند و طیبه اند.

ایشان افزودند: یکی از وظایفی که به بسیج محول شده است،نقش ارشاد و امربه معروف و نهی از منکر است که این امر باید در دستور کار همه کارمندان دانشگاه به عنوان بسیجی قرار گیرد.

دکتر اعلمی آل آقا با اشاره به خصلت های بسیجیان فرمودند: پیروی از فرامین رهبری،ایثار،شجاعت،شهامت و صبوری از مهمترین ویژگی های یک بسیجی بشمار می رود و به فرموده رهبری معظم انقلاب؛بسیج یعنی نیروی کار آمد برای تمام دوران ها.

ایشان خطاب به کارکنان دانشگاههای شهرستان کرمانشاه افزودند:همه کارکنان دانشگاه باید دارای روحیه بسیجی و انقلابی گری باشند،هر جا نیاز به فکر بسیج و تفکر بسیجی احساس شود، بنا به فرموده رهبری فرزانه انقلاب باید آتش به اختیار اقدام نمود.

در ابتدای این دیدار، حاج حسین عزیزی فرماندهی حوزه، با اشاره به رسالت بسیج مطالبی را در خصوص نقش بسیج در ارتقاء روحیه کارمندی و بالابردن راندمان کاری دستگاهها برای حاضرین ایراد فرمودند و در ادامه گزارشی از فعالیت های بسیج کارمندی و رده های زیر مجموعه ارائه نمودند.

برگزاری همایش روز عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در همایش گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج که در مسجد امام خمینی(ره) سپاه ناحیه کرمانشاه برگزار گردید، با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران برای حفظ و حراست از آرمان‌های انقلاب و حفظ دستاوردهای انقلاب تشکیل شده، اظهار داشت: هفته معلم و هفته عقیدتی سیاسی فرصتی برای تبیین اندیشه‌های شهید مطهری است.

 این مسئول با اشاره به اینکه امروز جوانان باید عقاید و دیدگاه‌های شهید مطهری را به عنوان الگوی خود قرار دهند، افزود: این شهید بزرگوار با افکار و عقیده خود به عنوان معلم نمونه برای همه معلمان کشورمان محسوب می‌شود.

 حجت الاسلام والمسلمین علی مرادیوسفی در ادامه با تبریک به مجموعه عقیدتی سیاسی سپاه  استان تصریح کرد: معاونت عقیدتی سیاسی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه به عنوان رده برتردر سپاه شناخته شده است و این عملکرد را مرهون تمام رده های سپاه حضرت نبی اکرم (ص) هستیم.

 وی در ادامه با اشاره برخروج آمریکا از برجام  گفت: یک بار دیگر برای جهانیان مشخص شد که آمریکا قابل اعتماد نیست و همه ما روی توانمندی های داخلی متمرکز شویم.

 وی ادامه داد: رمز پیروزی ملت ایران بر مشکلات داخلی و خارجی گوش دادن به تدابیرحکیمانه ولی فقیه است و دولت در این زمینه باید تمام تلاش خود را انجام دهد تا راهبردهای مهم مد نظر مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) اجرایی شود.

 وی با اشاره به نام‌گذاری سال به‌عنوان سال «حمایت از کالای ایرانی» از سوی رهبر فرزانه انقلاب(مد ظله العالی) تصریح کرد: سال‌هاست که رهبر معظم انقلاب اسلامی «اقتصاد» را محور تعیین شعار سال قرار می‌دهند و امسال نیز موضوع «اقتصاد» محور قرار گرفت اما تأکید بر این بود که ما باید از تولید داخلی حمایت کنیم.

 

در پایان این همایش از  جناب آقای حاج حسین عزیزی به عنوان فرمانده نمونه بسیج کارمندی،جناب آقای سجاد فولادی به عنوان رابط نمونه نمایندگی ولی فقیه در حوزه و جناب آقای پیمان کرمی به عنوان فعال عرصه عقیدتی سیاسی با اهدای لوح تقدیر  تجلیل شد.