همایش پیاده‌روی و کاشت نهال‌ در دانشگاه رازی

همایش پیاده‌روی و کاشت نهال‌ در دانشگاه رازی


همایش پیاده‌روی و نهال‌کاری در دانشگاه رازی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه رازی، به مناسب هفته منابع طبیعی و درختکاری، همایش‌های پیاده‌روی و نهال‌کاری با همکاری شهرداری دانشگاه مرکز مدیریت سبز و مدیریت تربیت بدنی دانشگاه و اداره منابع طبیعی استان کرمانشاه، طی روزهای ۱۷ و ۱۸ اسفندماه در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی برگزار شد.

در این خصوص دکتر فرزاد مندنی مدیر شهرداری دانشگاه از غرس بیش از ۲۰۰۰ نهال مثمر و غیر مثمر در فضای سبز دانشگاه طی این هفته خبر داد و اظهار داشت: در هفته منابع طبیعی، ۳ مراسم درختکاری در مجموعه‌های پردیس طاقبستان، پردیس کشاورزی و منابع طبیعی و دانشکده دامپزشکی صورت گرفته است.

وی با اعلام اینکه طی هفته درختکاری ۲۰ هزار مترمربع به فضای سبز دانشگاه اضافه شده است، افزود: گونه‌های گیاهی کشت شده طی این مراسم شامل افرا، زبان گنجشک، زرد آلو، سیب، گلابی، انگور و بادام می‌‌باشد.

همچنین دکتر شهریار عباسیان مدیر تربیت بدنی دانشگاه با اشاره به برگزاری همایش پیاده روی اساتید،کارکنان و دانشجویان دانشگاه رازی همراه با نهال کاری اظهار داشت: در راستای اجرای برنامه‌های تقویم ورزشی سالانه و جشنواره زمستانه، همایش پیاده روی با شعار (ورزش برای همه)، ۱۸ اسفند ماه ۱۳۹۹ به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی برگزار شد.

وی افزود: در این همایش که با حضور مسئولین دانشگاه، اساتید، کارکنان و دانشجویان برگزار گردید، شرکت کنندگان اقدام به پیاده‌روی در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی نمودند، در ادامه با برگزاری همایش نهال کاری، به ۱۵ نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا گردید.