نظارت ستادی

نظارت ستادی


در روز  چهارشنبه 13 اسفند ماه سال جاری  نظارت ستادی از حوزه 3 کارمندی دانشگاه های شهرستان کرمانشاه  توسط جناب سرهنگ برزو شریفی ریاست محترم سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، جناب سرهنگ کمال لارتی تبار مسئول محترم سازمان بسیج ادارات سپاه ناحیه کرمانشاه و جناب سرگرد حسینی مسئول محترم حفاظت اطلاعات سپاه ناحیه  کرمانشاه  و هیئت همراه صورت پذیرفت .

در  ابتدای این  برنامه، حاج حسین عزیزی  فرمانده حوزه 3 کارمندی گزارشی از اقدامات صورت گرفته در طول سال جاری ارائه نمود وسپس جناب آقای خشایار شیخی جانشین حوزه 3 کارمندی در خصوص فعالیت های فرهنگی ،علمی،سازندگی و... حوزه در مناسبت ها و ایام الله  مطالبی را  برای حاضرین بیان فرمود.

در ادامه برادر پیمان کرمی مسئول  دفتر و نیروی انسانی حوزه  3 کارمندی شرحی از اقدامات مدیریت نیروی انسانی حوزه در خصوص آمار جذب ، تبدیل عضویت،سازماندهی بسیجیان و... برای بازرسان بیان نمود.

در بخش پایانی  این برنامه جناب سرهنگ شریفی با  تبریک موفقیت این حوزه  در بدست آوردن کسب عنوان حوزه برتر برای سومین سال پیاپی  افزود : این رده در چند سال اخیر  یکی از بهترین رده های استان کرمانشاه  بوده است و الگویی برای سایر رده ها می باشد و امید است که به عنوان حوزه برتر در سطح کشور شناخته شود چرا که ملاک  و شاخص های لازم در آن سطح را داراست.

در پایان بازرسان پس از بازدید و نظارت بر اجرای برنامه های  ابلاغی سال جاری از روند اجرای برنامه ها رضایت کامل را داشتند و اقدامات و فعالیت های صورت گرفته این رده در طول سال جاری مورد رضایت ایشان  قرار گرفت.